Jak kupić samochód z Niemiec?

Zamierzasz zdecydować się na kupno samochodu z Niemiec, jakie upatrzyłeś u konkretnego sprzedawcy a nawet bezpośrednio w zagranicznym do tego komisie?

Owszem, zakup samochodu z Niemiec to w dalszym ciągu rozwiązanie na które decyduje się z oczywistych powodów bardzo wiele osób a także firm. W końcu bądź co bądź jest to niejednokrotnie nader korzystna metoda, na znalezienie auta w dużo niższej cenie, niż na krajowym u nas rynku, dodatkowo często utrzymanego w znacznie lepszym stanie technicznym.

Na początku jednak powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wiemy jak kupić samochód z Niemiec w bezpieczny dla nas sposób, a co za tym idzie mieć pewność iż nie zostaniemy wprowadzeni w błąd przez jego sprzedawcę czy też dotychczasowego właściciela.

Komisy samochodowe w Niemczech

Komisy w Niemczech są często prowadzone przez obcokrajowców, posiadają oni auta na export, ograniczając nam niejednokrotnie w sposób celowy zapoznanie się z jego stanem technicznym, a umożliwiając jazdę próbną wyłącznie na terenie komisu.

Pojawiają się tam również niemieckie samochody poleasingowe. Często samochody takie są zużyte eksploatacją, z dużymi przebiegami, niejasne kwestie podatkowe.

Nieuczciwi sprzedawcy samochodów używanych

Nieuczciwi sprzedawcy nie dopuszczą nas na kanał, aby ocenić stan samochodu, mogą nawet podrobić książkę serwisową co dla nich nie stanowi żadnego problemu. Dlatego też pomożemy Tobie w zakupie, sprowadzeniu a tym samym zaoferować pełne i kompleksowe wsparcie podczas zakupu auta z Niemiec.

Samochody używane z Niemiec

Nasze doświadczenie pomaga nam w ocenie danego sprzedawcy, który już na etapie rozmowy telefonicznej lub innej formy kontaktu z nim, przedstawi nam wszystkie niezbędne dokumenty oraz informację na temat konkretnego samochodu. Wiemy jak sprowadzić auto z Niemiec lecz dodatkowo dbamy również o cały przebieg transakcji, odpowiedniego przygotowując się do takiego przedsięwzięcia.

Komu zlecić sprowadzenie auta z Niemiec?

Chcesz mieć pewność, iż sprowadzenie oraz zakup auta z Niemiec, będzie najlepszym rozwiązaniem? Zgłoś się więc do nas. Nie martw się o takie sytuacje jak powyżej, dodatkowo gwarantuje iż :

  • Za sprowadzenie, import oraz transport samochodu, jednocześnie poniesienie z tego tytułu jakichkolwiek opłat, odpowiedzialni będziemy my. Rozliczysz się z nami na samym końcu, względnie zostanie to uwzględnione w prowizji a więc całkowitych kosztach jakie ustalimy na samym początku.

  • Dokładnie sprawdzimy dokumentację oraz książkę serwisową, jeżeli wystąpią jakiekolwiek nieprawidłowości to nie zdecydujemy się na zakup auta. Zadbamy także o ich przetłumaczenie.

  • Nie musisz ruszać się z miejsca by odebrać sprowadzony przez nas samochód, to my przywieziemy go pod wskazany adres. Posiadamy swoją auto lawetę.

  • Interesuje Ciebie leasing samochodu z Niemiec? Żaden problem, w tym również posiadamy niezbędne doświadczenie i jesteśmy w stanie się nim zająć.

  • Zawsze będziemy starali się negocjować cenę samochodu, jeśli utargujemy rabat zostaniesz o tym poinformowany

Samodzielny import auta z Niemiec

Sprowadzenie auta z Niemiec

Nie warto zatem podejmować ryzyka, i decydować się na samodzielne sprowadzenie auta, nawet jeżeli jego niemiecki właściciel gwarantuje nam, iż to okazja z jakiej powinniśmy skorzystać. Możemy być pewien, iż wykorzysta on naszą nieświadomość oraz brak doświadczenia. Niekiedy zmanipuluje a nawet wciśnie wręcz samochód bez odpowiedniej dokumentacji.

Brak znajomości języka, to kolejny powód dla którego lepiej zakup samochodu z Niemiec w całości zlecić nam, staramy się nie zawieść naszych klientów.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Porady J8.pl
Average rating:  
 0 reviews