Soczewki okularowe SEIKO to produkty klasy premium, które uchodzą za najbardziej innowacyjne i niezawodne rozwiązania optyczne ostatnich lat. SEIKO stworzyło pierwsze na świecie soczewki biurowe do bliży i odległości pośrednich, pierwsze okularowe szkła progresywne, które nie wymagają adaptacji czy pierwsze soczewki fotochromowe zaciemniające się w błyskawicznym tempie niezależnie od pogody i pory roku.

Nie byłoby tych wszystkich pionierskich dokonań na koncie japońskiej firmy, gdyby nie technologiczna rewolucja w świecie optycznym, którą zapoczątkowali pracujący dla SEIKO specjaliści, naukowcy i inżynierzy. O jakie technologie chodzi? Co sprawia, że szkła okularowe SEIKO są tak niezawodne, estetyczne i niezastąpione dla precyzyjnego widzenia?

Soczewki okularowe SEIKO i ich unikatowe możliwości

SEIKO tworzy przede wszystkim personalizowane soczewki okularowe, co oznacza, że żadna para szkieł marki SEIKO nie jest taka sama, a soczewki zamówione od SEIKO precyzyjnie i w każdym detalu odpowiadają indywidualnym cechom i potrzebom swojego przyszłego użytkownika.

Taka precyzja w dostosowaniu szkieł nie tylko do wady wzroku, ale dziesiątek innych parametrów anatomicznych czy wymogów związanych z wiekiem, profesją, stylem życia, gustem itd., to gwarancja maksymalnego komfortu widzenia i użytkowania okularów, a także w pełni naturalnego, płynnego i ostrego widzenia w każdej sytuacji.

Za precyzją tą stoją natomiast technologiczne nowinki opatentowane przez SEIKO, dziesiątki innowacji w zakresie materiałów, konstrukcji, stosowanych powłok antyrefleksyjnych, filtrów, modnych i twarzowych barwień podnoszących kontrast widzenia i walory estetyczne okularów.

Jednym z takich wyjątkowych propozycji oferowanych przez SEIKO jest technologia dokładnych cyfrowych pomiarów i wirtualnego testowania będących w fazie dobru okularów, czyli narzędzie SEIKO Vision Experience, które pozwala doświadczyć użytkownikowi walorów, jakie oferują poszczególne opatentowane przez SEIKO soczewki, powłoki i filtry, zrozumieć sposób ich działania, by w świadomy sposób podjąć decyzję o ich wyborze.

Osoba nosząca okulary nie musi kupować niczego bez sprawdzenia, ponieważ SEIKO Vision Experience umożliwia przetestowanie różnych wariantów szkieł – można niejako „przymierzyć” wirtualne szkła jednoogniskowe czy soczewki progresywne, by porównać ich działanie i ocenić jakość i swobodę widzenia, którą gwarantują czy porównać oprawki i odnaleźć te idealnie pasujące do stylu lub typu urody.

  Jak przyspieszyć metabolizm


Technologie optyczne SEIKO, które jakość i komfort widzenia wyniosły na maksymalny poziom

Technologie opracowane przez SEIKO to niezliczona wręcz ilość innowacyjnych narzędzi, konstrukcyjnych ulepszeń i uszlachetnień, ale o kilku z nich szczególnie warto dowiedzieć się co nieco przed zakupem okularów. Soczewki SEIKO to ultracienkie i ultralekkie szkła okularowe tworzone z bardzo wytrzymałych materiałów, które gwarantują perfekcyjną jakość widzenia. Aby przy zachowaniu wszystkich koniecznych parametrów, przejrzystości i szerokich pól widzenia soczewka mogła być tak cienka, subtelna i estetyczna konieczne jest zastosowanie specjalnych rozwiązań technologicznych.

SEIKO wypracowało w tym celu m.in. Balance Zone Technology, która gwarantuje idealną ostrość widzenia na powierzchni soczewki przy zachowaniu pełnej estetyki. Z kolei specjalnie dla sportowców SEIKO stworzyło High Curved Technology, by szkła okularowe można było precyzyjnie dopasować do zaokrąglonych opraw i liczyć na optymalną jakość widzenia aż po krawędź soczewki.

Natomiast luksusowe soczewki progresywne SEIKO Brilliance to kompilacja innowacji i rewolucyjnych rozwiązań technologicznych, takich jak: Digital Zoom Equalizer czy TwinEye 360° Modulation Technology, która pozwala wyregulować idealną jakość i klarowność widzenia dla obu oczu nawet przy różnych potrzebach korekcyjnych dla każdego z nich.


Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Porady J8.pl
Average rating:  
 0 reviews