Hulajnogi elektryczne zdominowały przestrzeń miast i mniejszych miejscowości. Ich uniwersalność oraz przydatność w każdych warunkach dowodzi, iż jest to doprawdy prawdziwa rewolucja! Poniżej przedstawimy kilka najważniejszych zalet hulajnóg oraz dowody na to, że ich popularność dopiero się rozpoczyna!

E-hulajnogi to zdecydowanie najlepszy wybór do miasta – są bardzo małe

Miasto ze swojej natury jest bardzo skondensowane i liczy się w nim wykorzystanie każdego centymetra. Przestrzeń jest na wagę złota i tu doskonale sprawdzają się hulajnogi elektryczne. Ich niewielkie wymiary biją na głowę nieporęczne rowery, których duże koła brudzą windy i ściany korytarzy.

Eleganckie koła e hulajnogi mają około 10 lub 12 cali, w zależności od modelu. Utrzymanie ich w czystości nie stanowi żadnego problemu nawet dla nastolatków czy studentów, którzy mają bardzo mało czasu między zajęciami. Hulajnogi elektryczne można dodatkowo złożyć, co jeszcze bardziej zwiększa ich (i tak już) wzorową poręczność.

W ten sposób nieużywaną hulajnogę jesteśmy w stanie włożyć za szafę czy pod łóżko – żaden rower nie może nawet zbliżyć się do tych miejsc. Trafiając w wyznaczone miejsce za pomocą hulajnogi, nie jesteśmy zmęczeni i spoceni, co ma miejsce w przypadku przemieszczania się rowerem.

Żadne opłaty parkingowe nie mają miejsca w przypadku elektrycznych hulajnóg, wręcz przeciwnie – budynki dumnie eksponują dedykowane parkingi dla tych urządzeń. W niczym nie przypomina to korzystania z uciążliwego, olbrzymiego samochodu.

Wygoda to kolejna zaleta e-hulajnogi

Pomimo kompaktowych rozmiarów, hulajnogi elektryczne nie tracą nic na wygodzie. Wyprostowana pozycja jest naturalna i niesłychanie wygodna, w niczym nie przypomina uciążliwe regulacji siodełka i kierownicy w rowerze. Po prostu wchodzimy na naszą e-hulajnogę i gotowe! Zawsze możemy w ciągu kilku sekund podnieść kierownicę, aby jeszcze lepiej znosić podróż ulicami naszego miasta.

  Co na oparzenia słoneczne?

Hulajnogi mają silniki elektryczne, co samo w sobie oznacza wysoką moc dostępną w każdym momencie, nie zależnie od prędkości, z jaką się poruszamy. Możemy przyspieszać i hamować z olbrzymią precyzją, czego pozazdroszczą nam kierowcy i motocykliści.

Pomimo niewielkich wymiarów, e-hulajnogi są w stanie pomieścić wiele przedmiotów za pomocą dedykowanych toreb. Mogą to być nawet torby termiczne, co ułatwi przechowywanie i przenoszenie pożywienia lub drobnych przedmiotów na uczelnię czy do pracy.

Hulajnogi elektryczne to małe cuda techniki

E-hulajnogi nie muszą się rozgrzewać, ponieważ nie mają silnika spalinowego. Ich moment obrotowy dostępny jest w każdym momencie – niczym w samochodach elektrycznych, o których pisze i rozmawia cały motoryzacyjny świat. Wysokiej jakości ogniwa w litowo jonowych bateriach mają pojemności nieosiągalne jeszcze kilka lat temu. Co roku wydawane na rynek są nowe rewizje znanych modeli hulajnóg elektrycznych.

To segment przeżywający dynamiczny rozkwit. Jeżeli masz jakiekolwiek negatywne skojarzenia z e-hulajnogami, niemal na 100 procent możesz być przekonany, że są one już… dawno nieaktualne. Hulajnogi nie emitują spalin, przez co są przyjazne środowisku naturalnemu. Można być pewnym, że wybierając e-hulajnogi, wybiera się zieloną rewolucję!

e hulajnoga na białym tle

Każda osoba jest w stanie wyciągnąć z e-hulajnogi olbrzymie korzyści

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, ochroniarzem czy pracownikiem korporacji, hulajnoga zawsze znajdzie dla siebie jakieś zastosowanie. Może to być środek transportu omijający pełny chorób, zatłoczony autobus komunikacji miejskiej, może to być pojazd umożliwiający dojazd do niedostępnych ulic. Zastosowań e-hulajnóg jest tyle… ile samych hulajnóg. Szybki czas ładowania i kompaktowe wymiary bardzo ułatwiają decyzję o kupnie urządzenia tego typu.

Przydatność e-hulajnogi dalece przewyższa mobilność samochodów czy motocykli. Obecnie oferowane konstrukcje mają przeciętnie zasięg około 20 – 30 kilometrów, w zależności od wybranego modelu. Bardzo duża pojemność baterii sprawia, że zasięg rzędu 30 kilometrów nie jest w sferze marzeń, a stał się rzeczywistością.

  Jak powstaje dziura ozonowa?

Nawet pomimo braku konieczności podróżowania codziennie na tak duży dystans warto podkreślić, iż możemy dzięki temu zapomnieć o ładowaniu na kilka dni. A jeżeli zapomnimy na dłużej, nie dzieje się nic złego – pełne ładowanie trwa około 4 – 5 godzin.

W takim wypadku wystarczy podpiąć e-hulajnogę do gniazdka w sali na uczelni, a po 2 wykładach możemy spokojnie użytkować e-hulajnogę przez kolejne kilkanaście kilometrów. To wspaniałe, uniwersalne urządzenie!

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Porady J8.pl
Average rating:  
 2 reviews
by Miłosz on Porady J8.pl

bardzo dużo e hulajnóg widać w miastach, widać, że zyskują one na popularności chociaż coś mieszają w przepisach teraz 🙂

by girl on Porady J8.pl

mam hulajnogę frugal i bardzo sobie chwalę