Kiedy w domu pojawi się maluch, cały świat i cała rzeczywistość rodziców zaczyna się kręcić właśnie wokół tych maleńkich istot. Nie da się ukryć, że dzieci od dawna uważane są za największy skarb oraz błogosławieństwo.

Jednocześnie nieodłącznie pojawienie się w domu malucha, związane jest również z koniecznością wyposażenia go w odpowiednie „upominki”. Wszystko to ma bowiem zapewnić dziecku idealne warunki do rozwoju i do tego, by poznawało ono świat w sposób bezpieczny i optymalny. Niemniej jednak nie da się ukryć również tego, że maluchy są niezwykle wymagające, a rodzice często muszą stawiać czoło wielu problemom, które pojawiają się w okresie, kiedy maluch najszybciej się rozwija.

Dziecko może niechętnie chodzić spać, a być może nawet będzie ciągle w „płaczliwym” nastroju. Wobec tego jakie gadżety i dodatki warto sprezentować najmłodszym?

Odpowiednia buteleczka na wodę to podstawa!

Maluch prędzej czy później będzie musiał zmierzyć się z samodzielną nauką picia z butelki. Wobec tego największym dylematem rodziców jest to, czy wybrać szklane butelki na wodę Muuki czy może modele plastikowe? Otóż jeśli zależy nam na tym, by nasz maluch mógł pić i uczyć się korzystania z butelki z zachowaniem pełnej wygody, wówczas warto zdecydować się buteleczki wykonane z plastiku. Oczywiście musimy zadbać o to, by butelki te wykonane zostały z plastiku, który jest bezpieczny dla dzieci.

Najlepiej również zadbać o to, by taka butelka została wyposażona w wygodny ustnik, a nie korek niekapek. Ustnik pomoże maluchom wypracować jeszcze lepiej odruch ssania, a także sam proces nauki pójdzie znacznie szybciej. Takie buteleczki są dodatkowo dostępne w różnorodnych kolorach, co z pewnością jeszcze bardziej spodoba się maluchom.

Pluszaki i maskotki, które ułatwią zasypianie

Nie da się ukryć, że maluchy, a w szczególności noworodki, będą miały wiele problemów z zasypianiem, a rodzice z pewnością będą dodatkowo chcieli znaleźć skuteczne rozwiązanie, by pomóc zarówno sobie jak i swoim pociechom.

  Jak zrobić pieska z balona?

Okazuje się, że nieocenioną pomocą w tym momencie okaże się maskotka szumiś lub każda inna, która ma zdolność do emitowania spokojnych i usypiających dźwięków. Dzięki nim maluchy z całą pewnością zasną o wiele szybciej, a dodatkowo będą one mogły korzystać z miękkiej przytulanki i znajdą odpowiedniego towarzysza swoich codziennych przygód.

Dodatkowo takie maskotki stanowią niezastąpioną ozdobę i dodatek do dziecięcego łóżeczka. Warto więc się zdecydować na to, by sprezentować taki gadżet naszemu maluchowi.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Porady J8.pl
Average rating:  
 0 reviews