Wybaczenie zdrady nie jest proste, jednak z pewnością jest możliwe. Osoba zdradzona wciąż może odczuwać negatywne emocje, które szczególny wpływ wywierają często na parę w intymnych sytuacjach. Dowiedz się, jak odbudować związek po zdradzie i sprawić, że namiętność znów zagości w progi waszej sypialni.

Jak odbudować związek po zdradzie? Odbuduj zawiedzione zaufanie

Odkrycie zdrady skutecznie potrafi zaburzyć poczucie bezpieczeństwa drugiej osoby. Po zdradzie żony lub męża, z uwagi na wciąż żywe uczucie, pragniemy uratować związek, który właśnie przechodzi poważny kryzys. Odbudowanie zaufania często jest niezwykle trudne i czasochłonne, jednak przy ciężkiej pracy kochających się ludzi, jak najbardziej można naprawić związek

Przede wszystkim, chcąc zacząć wszystko od nowa, temat zdrady powinien być wyjaśniony raz na zawsze w jednej, szczerej rozmowie. Wracanie do tematu w późniejszym czasie, nawet podczas sprzeczek, będzie ponownie otwierać stare rany, co dla jednej i drugiej strony będzie niezwykle trudne i męczące. Zamiast wciąż dopatrywać się przyczyn zdrady, warto zapewnić drugą osobę o naszym uczuciu

Budowanie związku po raz drugi wymaga wiele pracy i to nie tylko w sferze emocjonalnej. Pary, które dały sobie szansę po zdradzie, często mają problem z ponownym nawiązaniem bliskości intymnej, co również nie wpływa korzystnie na ich relację. Wraz z innymi zmianami w życiu, warto na nowo zbliżyć się do partnera, eksperymentując w sypialni. Zróbcie coś, na co do tej pory oboje nie mieliście odwagi i odkrywajcie siebie na nowo, budując namiętność na zupełnie nowym poziomie. 

Jak odbudować związek po zdradzie? Akcesoria przydatne w sypialni

Poznajcie się na nowo, widząc się w sytuacjach oraz rolach, które do tej pory były wam obce. Obecnie wybór erotycznej bielizny oraz gadżetów jest na tyle szeroki że każda z par znajdzie dla siebie coś, co pozwoli im rozpalić namiętność od początku oraz stworzyć swoje prywatne rytuały. Intymność jest niezwykle istotna w związku, dlatego też warto zaskoczyć partnera czymś niespodziewanym lub nawet wspólnie z nim wybrać kilka akcesoriów, już w ten sposób tworząc ekscytujący dla obojga klimat.

  Popularne dekoracje do kuchni

Zastanawiasz się, jak odbudować związek po zdradzie? Jeżeli do tej pory w waszej sypialni rządziła klasyka, postaw na więcej pikanterii. Pomoże ci w tym bielizna bdsm, która jest niezwykle seksowna i skutecznie działa na wyobraźnię. Możesz wybrać między innymi skórzaną mini, winylowy komplet bielizny lub dopasowany kombinezon, który pozwoli ci się przeobrazić w prawdziwego wampa. Solo lub w komplecie z bielizną doskonale wyglądać będzie również harness na uda,  podkreślając twoje ponętne kształty.

Wszelkie akcesoria to również dodatkowy element, który pozwoli wam wspólnie odkrywać nowe poziomy rozkoszy. Idealnym uzupełnieniem ekstrawaganckiej bielizny bdsm będą różnego rodzaju elementy, które jeszcze bardziej podkręcą pikantny klimat w waszej sypialni. Przekraczajcie wspólnie kolejne granice, wybierając stronę dominującą i uległą w łóżku. W tym celu doskonale sprawdzi się pejcz, obroża bdsm, smycz czy kajdanki. Odkryjcie na nowo coś, co was łączy i wznieście swoje doznania w łóżku na nowy poziom!