Krajowe trasy są długie, wyczerpujące i mało opłacalne? A może chcesz zmienić pracę bo obecnej zwyczajnie masz już dość ? Świetnie trafiłeś! Nasza agencja Cefahrer specjalizuje się w doborze najlepszych ofert pracy dla swoich kandydatów na zagranicznych kierowców c+e !

Oferta pracy dla kierowcy C E w Niemczech

Dzięki współpracy z naszą agencją oferta pracy kierowcy w Niemczech  zostaje dobrana indywidualnie na podstawie analizy przesłanego CV. Pod uwagę brane są takie kwestie jak: znajomość języka, preferowany system pracy, posiadane doświadczenia na stanowisku kierowcy c+e w Niemczech czy zestaw na którym kandydat chce pracować.

Portal Cefahrer jako jedyna agencja na rynku dokonuje tłumaczeń na odpowiedni język przesłanego CV, aby jak najkorzystniej prezentowało się w oczach pracodawcy. 

Kontakt z agencją pracy

Praca dla kierowców w Niemczech to doskonały wybór. Po analizie ofert i dobraniu odpowiedniej dla danego kandydata, rekrutacja przechodzi na kolejny etap. Agencja weryfikuje pracodawcę, który proponuje pracę dla kierowcy w Niemczech. Po wstępnej weryfikacji pracodawca kontaktuje się ze swoim potencjalnym pracownikiem.

Pracodawca indywidualnie może dokonać oceny kandydata natomiast pracownik może dopytać o wszelkie niejasne dla niego kwestie. Nabyć śmiałości i przekonania do podejmowanej pracy. Jest to też istotny element w stosunkach społecznych. 

Nowa praca dla kierowcy w Niemczech?

Warunki formalne dla kierowcy w Niemczech

Praca dla kierowców w Niemczech podejmowana jest w pełni legalnie , na podstawie zawartej umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Zdecydowanie się na pracę kierowcy c+e w Niemczech niesie za sobą całą gamę korzyści. Po pierwsze pracownikowi przysługuje pakiet socjalny a więc dodatkowe pieniądze do Twojego wynagrodzenia.

Praca kierowcy c+e w Niemczech gwarantuje również posiadanie pakietu emerytalnego. Każdy z nas kiedy ma dobrą formę psychiczną i jest w pełni sił pracuje na swoje utrzymanie i nie myśli o czasie, gdy sił i zdrowa zacznie nam już brakować. Pracując jako kierowca krajowy zazwyczaj możemy pomarzyć o pakiecie emerytalnym. Wybierając pracę za granicą nie dość, że zarabiamy znacznie więcej,  to jeszcze powiększamy swoją pulę środków emerytalnych.

  Jak samodzielnie importować z Chin?

Kindergeld

W naszym kraju niespotykanym jest oferowanie kierowcy zasiłku rodzinnego. Przy wyborze pracy dla kierowcy w Niemczech osoba zajmująca się dzieckiem otrzymuje na niego zasiłek rodzinny. Wysokość uzależniona jest od liczby dzieci w rodzinie. Wysokość twoich rocznych dochodów nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia. Zasiłek przysługuje na każdego dziecko aż do momentu uzyskania przez nie pełnoletności. 

Ubezpieczenie kierowcy w Niemczech

Kwestia ubezpieczenia jest w pracy dla kierowców w Niemczech kluczowa. Jest to praca poza granicami ojczystego kraju, z dala od domu. Słynne powiedzenie ” przypadki chodzą po ludziach”  niestety dość często sprawdza się w rzeczywistości.

Oferta pracy zawiera cały pakiet ubezpieczeniowy dla kandydata a także dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne (AOK, KKH, IKH). Dzięki takiej ofercie ochronnej każdy kierowca może czuć się komfortowo i bezpiecznie nawet w razie chwilowej niedyspozycji. Leczenie na własną rękę poza granicami kraju ojczystego, gdzie każda usługa medyczna jest płatna bywa niebywale kosztowne.

Podejmując pracę kierowcy c+e w Niemczech z przedstawianej przez nas oferty posiadasz gwarancję bezpłatnej opieki zdrowotnej w razie nieszczęśliwego wypadku czy niedyspozycji zdrowotnej.

Czas pracy kierowcy w Niemczech

Czas pracy jest bolączką każdego kierowcy. Dostarczenie towaru na czas z zachowaniem przepisowych przerw w pracy bywa niebywale trudne i stresujące. Podejmując pracę c+e w Niemczech posiadasz gwarancję przestrzegania czasy pracy oraz dietę.

Zwróć uwagę na…

Po bezpośrednim kontakcie z pracodawcą, zawarciu umowy przed wyjazdem przyjrzyj się paru elementom, aby mieć pewność rzetelności i bezpieczeństwa podejmowanej pracy dla kierowców w Niemczech. Generalnie zacznij od skontrolowania nazwy przedsiębiorcy.

Zobacz czy jest to legalnie działająca i zarejestrowana firma. Przy dostępnie do Internetu nie jest to proces skomplikowany. Następnie poszukaj czy w otrzymanych materiałach znajduje się osoba kontaktowa do której zgłasza się wszelkie problemy lub kieruje się wątpliwości  występujące podczas wykonywanej pracy.

  Pomysł na biznes w domu

Skontroluj jeszcze raz takie warunki umowy jak: wynagrodzenie, system pracy, datę rozpoczęcia podejmowanej pracy. Na końcu zwróć uwagę czy wszystkie proponowane korzyści takie jak pakiet emerytalny czy socjalny są zawarte w treści umowy o pracę. Umowa o pracę wraz z załącznikami to podstawa do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń od pracodawcy a w sytuacjach skrajnych na drodze sądowej.

Nie ma zazwyczaj większego znaczenia informacja ustna, obiecanie czegoś przez pracodawcę w zwykłej rozmowie. Wszelkie korzyści, stawki wynagrodzenia, ubezpieczenie muszą być jasno i precyzyjnie sformułowane w umowie o pracę. Jeśli coś jest pominięte lub niezgodne ze składaną ofertą pracy niezwłocznie to zgłoś.

Przed rozpoczęciem pracy cała dokumentacja powinna być obustronnie podpisana, zgodna ze stanem faktycznym.

Praca dla kierowcy w Niemczech to idealna alternatywa dla pracy kierowcy krajowego o niskich zarobkach i czasami braku szacunku i przestrzegania czasu pracy. Pomimo rozłąki z rodzinną i oddalenia od swojego stałego miejsca zamieszkania daje dużo satysfakcji i radości.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Porady J8.pl
Average rating:  
 2 reviews
by Irek on Porady J8.pl

w UK też szukają cały czas kierowców jakby co 🙂

by anter on Porady J8.pl

Dużo wyższe zarobki w niemczech rzeczywiście i się opłaca?