Pierwsze urodzinki

Pierwszy rok życia dziecka jest zawsze ogromnym wydarzeniem dla całej rodziny. Szczególnie przeżywają go ci najbliżsi. Gdy docieramy do pierwszych urodzin maleństwa, pojawia się odwieczny problem jakim jest prezent.

To jaki to będzie podarunek uzależnione jest od wielu czynników, po pierwsze od stopnia pokrewieństwa, po drugie od roli jaką się spełnia w życiu dziecka, po trzecie od kwoty jaką chce się na dany prezent przeznaczyć. Istnieje wiele standardowych prezentów na tą okazję, są one zawsze trafione.

Zabawki zawsze dobrym wyborem

Roczne dzieci rozwijają się zaskakująco szybko, to moment w którym rozpoczyna się nauka chodzenia, mówienia a także naśladownictwo. W tym wieku dzieci uczą się bawić a podczas zabawy poznawać nowe rzeczy. Odpowiednie zabawki służą też nauki koordynacji ruchowej. Odpowiednie dla rocznego dziecka są drewniane zabawki, kostki, liczydła, a także pchaczki.

Jedną z najbardziej popularnych zabawek są zwyczajne misie pluszowe. Każde dziecko uwielbia pluszaki. Mogą one posłużyć również jako prezent bądź choćby dodatek do prezentu.

Zabawki interaktywne robią „wow”!

W sklepach z zabawkami roi się od interaktywnych postaci. Im więcej dźwięków i kolorów wydadzą tym bardziej spodobają się roczniakom. Wyróżniamy popularnego Furbego, Szczeniaczki Uczniaczki a także robota Bebo.

Są to jedne z bardziej popularnych zabawek interaktywnych. Stawiając na rozwój dziecka można również zastanowić się nad zakupem stolika interaktywnego bądź Edukacyjnego Fotelika malucha.

Zabawki z wyższej półki na roczek

Prezenty na urodziny

Pierwsze urodziny to doskonały moment na podarowanie czegoś niezwykłego co sprawi dziecku radość. W Polsce ogromnym hitem są samochody na akumulator. Sterowane są zarówno manualnie przez większe już dzieci jak i przez pilot, którego obsługę można powierzyć rodzicom. Takie rozwiązanie sprawia, że zabawka służy przez wiele lat. Aktualnie na Polskim rynku występuje ogromny wachlarz wyboru koloru, wielkości a także marki takiego samochodu.

  Odstraszacze na koty

Sesja zdjęciowa

W dzisiejszych czasach bardzo popularnym stało się podarowanie sesji zdjęciowej. Można wykupić sesję u fotografa i podarować ją w formie zaproszenia na sesję. Rodzice umówią termin po uroczystości według własnego kalendarza. Cóż można przyjąć, że taki prezent będzie pamiątką na cale życie.

Biżuteria

Śliczny łańcuszek, wisiorek z grawerem, bransoletka bądź kolczyki to idealny prezent dla małej dziewczynki. Często zdarza się, że taki prezent w przyszłości będzie miał wartość sentymentalną dla dorosłej już dziewczyny.

Rowerek na roczek… czy to dobry pomysł?

Rowerek na urodziny

Pierwszy rowerek jest bardzo często wybierany jako prezent na roczek. Rodzice zmuszeni będą przechować dany podarunek na czas aż dziecko będzie stabilnie siedzieć i chodzić, jednakże to prezent, który zaowocuje w bliskiej przyszłości.

Srebrne sztućce?

Często zdarza się, że dzieciom wręczane są srebrne sztućce z wygrawerowanymi imionami, to niewątpliwie przydatny prezent dla malucha, który rozpoczyna przygodę ze stałym jedzeniem a także wieloletnia pamiątka. Prezent jak najbardziej trafiony. Podobna sytuacja jest w przypadku srebrnego, grawerowanego grzebienia oraz szczotki. Przydatny produkt, efektowny a także pamiątkowy.

Wyposażenie pokoju

Te produkty najlepiej aby przed ich zakupem były uzgadniane z rodzicami dziecka.

Można pokusić się o udekorowanie pokoju maleństwa, podarowanie mu specjalnego napisu nad łóżkiem bądź niezwykłej lampki nocnej. Do wyposażenia pokoju można zaliczyć również wszelkie dekoracje, zabawki tj. koń na biegunach bądź pokojowa huśtawka.

Rzeczy potrzebne dziecku

Wybierając prezent dla maluszka, można dopytać rodziców czego potrzebują. Nikt tak jak oni nie zna dziecka i nikt nie rozumie tak jego potrzeb.

Roczek to niezwykłe wydarzenie!

Pierwsze urodziny są niezwykłym wydarzeniem i choć solenizant nie będzie pamiętać nic z ich przebiegu warto by zainwestować w doskonały prezent. Radość dziecka jest rzeczą bezcenną, wybierając odpowiedni prezent obdarowujący powinien swoją uwagę skupić na tym aby wywołać szczęście i uśmiech na dziecięcej buźce.

Create your own review

Porady J8.pl
Average rating:  
 1 reviews
by Daria on Porady J8.pl

Idę na roczek do koleżanki syna już wiem co kupie:)