Jeżeli postanowiłeś obdarować swoich najbliższych prezentami, ale nie masz pomysłu co kupić to doskonale trafiłeś. Drobne gadżety i sprzęty AGD oraz RTV to doskonały pomysł na prezent. Zapewne wydaje Ci się, że takie sprzęty muszą kosztować majątek? Przekonaj się, że niekoniecznie musi tak być! Doradzamy prezenty do 100 złotych!

Odtwarzacz MP3, słuchawki lub głośniki

Jeśli Twoi przyjaciele kochają dobrą muzykę, nic nie sprawi im takiej radości, jak gadżety związane z ich pasją. Może Twój znajomy często podróżuje i potrzebuje zająć czymś czas w pociągu lub autobusie? A może znasz kogoś, kto właśnie zaczął biegać albo zapisał się na siłownię, ale szuka motywacji do regularnych treningów? W tych, i wielu innych przypadkach odtwarzać MP3 lub słuchawki będą doskonałym pomysłem.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Jeśli chodzi o odtwarzacze muzyki, najbardziej liczy się dostępna pamięć. Zadbaj o to, aby kupiony sprzęt miał przynajmniej 4, a najlepiej 8 Gb pojemności. Dzięki temu zmieści się tam mnóstwo ulubionej muzyki.

Szukając słuchawek, zwróć uwagę na zakres pasma przenoszonego dźwięku – Im szersze, tym lepszej jakości dźwięk otrzymamy. Warto także postawić na łączność bezprzewodową bluetooth. Znakomicie ułatwia ona korzystanie ze słuchawek np. podczas biegu lub na sali treningowej.

Jeżeli lubisz razem ze znajomymi organizować imprezy, kup przenośny głośnik. Ważne, by miał mocny bas, wytrzymałą baterię i łączył się bezprzewodowo z telefonem komórkowym.

A może mysz do komputera?

Jeżeli w kręgu znajomych masz zapalonego gracza albo fana nowych technologii, nowa mysz do komputera będzie strzałem w dziesiątkę. Szybka reakcja w grze jest kluczowa, dlatego najlepiej wybrać mysz z precyzyjnym, optycznym nośnikiem, a najlepiej, możliwością ustawienia czułości kursora.

  Domowe sposoby na komary

Pozwoli to na płynną grę bez opóźnień, które mogą drogo kosztować. Bardzo ważnym parametrem jest także żywotność przycisków. W tanich myszach, dostępnych w sieciowych, popularnych marketach przyciski szybko się zużywają. Dobra mysz dla gracza powinna wytrzymać przynajmniej 8-10 milionów kliknięć.

Pamięć przenośna dla tych, którzy lubią gromadzić dane

Każdy, kto ma dostęp do komputera przechowuje dane. Mogą to być pliki z pracy, filmy, muzyka lub najpotrzebniejsze programy. Pendrive czy też dysk przenośny pozwoli na przechowywanie dużych ilości plików bez ryzyka, że zostaną przypadkowo usunięte z komputera lub zainfekowane wirusem.

Wybierając pamięć przenośną stawiajmy na sprawdzone firmy, jak Kingston, Western Digital albo Toshiba. Dzięki temu unikniemy problemów z utratą danych i kosztów związanych z ich ewentualnym odzyskiwaniem.

Kiedy potrzebna jest energia – Powerbank

Dziś wszyscy jesteśmy w pewnym stopniu uzależnieni od sprawnie działającej elektroniki. Nikt przecież nie chce, aby w środku spotkania biznesowego wyczerpała się bateria od laptopa albo padł telefon komórkowy.

Właśnie w tym celu wynaleziono powerbanki. Urządzenia te działają, jak przenośne baterie kumulujące energię elektryczną. Za pomocą kabla możemy połączyć je z docelowym urządzeniem i doładować w nim baterię tak samo, jakby było ono podłączone do kontaktu. To także doskonały sposób, aby nie stracić łączności ze światem w podróży albo kiedy jesteśmy na wycieczce w górach.

Zadbaj o stylizację swoich włosów – Maszynka do strzyżenia

Jeżeli znasz kogoś, kto unika fryzjera jak ognia albo uważa korzystanie z takich usług za stratę pieniędzy, warto rozważyć zakup maszynki do strzyżenia lub trymera. Dzięki temu prostemu gadżetowi obdarowana osoba już zawsze sama będzie mogła dbać o stylizację i wygląd włosów. Wybierając model warto zwrócić uwagę na ilość dostępnych opcji długości strzyżenia po to, aby można dopasować długość włosów na głowie do upodobań.

  Wady i zalety Dropshippingu

Zastrzyk energii z rana – Kawiarka

Większość pracowników, nie tylko biurowych, wie, że dobry dzień należy zacząć od kawy. Kawiarki to sprzęt do parzenia ulubionego napoju. Wydobywa ze zmielonych ziaren kawy głęboki smak i aromat. Urządzenie składa się z dwóch części. W górnej czaszy znajduje się miejsce na zaparzoną kawę. Dolna część to pojemnik na wodę oraz zmielone ziarna, które umieszcza się w sitku. Pod wpływem wzrostu ciśnienia w dolnej komorze kawa przesącza się do górnej części kawiarki.

To świetne rozwiązania dla osób, które lubią raczyć się dobrą, świeżo zmieloną kawą. Wybierając kawiarkę zwróćmy uwagę na to, aby posiadała ona jak najwięcej metalowych części. Plastik nie tylko jest mało trwały, ale także mniej bezpieczny dla zdrowia.

To tylko przykładowy drobnych prezentów, które mogą wywołać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Wybierając upominek starajmy się dopasować go do zainteresowań lub pasji tej osoby, która go otrzyma. I zawsze pamiętajmy o tym, że to nie wartość prezentu ma znaczenie, ale jego rodzaj. Najbardziej cieszą prezenty dopasowane i takie, które zostały dane prosto z serca. (Więcej znajdziesz w sklepie z gadżetami https://topgadget.pl/sklep/rtv-i-agd/).